خوش آمدید

welcome text

فنی و مهندسی

فنی و مهندسی

خدمات این شرکت را در زمینه فنی و مهندسی می توان به سه گروه ذیل خلاصه نمود:

  •  نصب، راه اندازی و سرویس

شرکت کنترل سیستم ابزار نوین با سال ها تجربه و سابقه طولانی در زمینه دستگاه های آنالیز و با در اختیار داشتن نیروهای فنی متخصص و کارآزموده، توانایی نصب، راه اندازی و سرویس کلیه دستگاه های آنالیزی که در حیطه کاری این شرکت می باشد، را دارا می باشد. از آن جمله می توان به دستگاه های نو و دست دوم Thermo ARL شامل XRD, XRF و کوانتومتر، دستگاه های آماده سازی نمونه از قبیل آسیاب، پرس، فیوژن و … و همچنین دستگاه های قدیمی که مدت ها خارج از مدار بوده، اشاره نمود.

  • بروز رسانی دستگاه های قدیمی

بروز رسانی دستگاه های قدیمی شامل بروز رسانی سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های آنالیز قدیمی و یا خارج از رده (دستگاه های XRD, XRF و کوانتومتر) می باشد. از جمله پروژه های انجام شده در این زمینه می توان به بروز رسانی دستگاه های XRF کارخانه سیمان سپاهان و سیمان ارومیه و همچنین بروز رسانی دستگاه های کوانتومتر برخی از کارخانجات ریخته گری از جمله شرکت های فولاد و چدن دورود،فولاد اخگر،پیستون ایران،سایپا،مالیبل سایپا،لوله و ماشین سازی ایران،مرکز پژوهش متالوژی رازی و….اشاره نمود.

  • اتوماسیون صنعتی

این شرکت همچنین توانایی اجرای انواع اتوماسیون صنعتی به صورت کامل شامل طراحی انواع PLC، طراحی بردهای الکترونیکی دیجیتال و قدرت، طراحی نرم افزار و همچنین نصب و راه اندازی بر اساس نیاز مشتری را دارا می باشد.