info@ircsan.com

021-44993182

welcome text

فنی و مهندسی

فنی و مهندسی

خدمات این شرکت را در زمینه فنی و مهندسی می توان به سه گروه ذیل خلاصه نمود:

  •  نصب، راه اندازی و سرویس

شرکت کنترل سیستم ابزار نوین با سال ها تجربه و سابقه طولانی در زمینه دستگاه های آنالیز و با در اختیار داشتن نیروهای فنی متخصص و کارآزموده، توانایی نصب، راه اندازی و سرویس کلیه دستگاه های آنالیزی که در حیطه کاری این شرکت می باشد، را دارا می باشد. از آن جمله می توان به دستگاه های نو و دست دوم Thermo ARL شامل XRD, XRF و کوانتومتر، دستگاه های آماده سازی نمونه از قبیل آسیاب، پرس، فیوژن و … و همچنین دستگاه های قدیمی که مدت ها خارج از مدار بوده، اشاره نمود.

  • بروز رسانی دستگاه های قدیمی

بروز رسانی دستگاه های قدیمی شامل بروز رسانی سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه های آنالیز قدیمی و یا خارج از رده (دستگاه های XRD, XRF و کوانتومتر) می باشد. از جمله پروژه های انجام شده در این زمینه می توان به بروز رسانی دستگاه های XRF کارخانه سیمان سپاهان و سیمان ارومیه و همچنین بروز رسانی دستگاه های کوانتومتر برخی از کارخانجات ریخته گری از جمله شرکت های فولاد و چدن دورود،فولاد اخگر،پیستون ایران،سایپا،مالیبل سایپا،لوله و ماشین سازی ایران،مرکز پژوهش متالوژی رازی و….اشاره نمود.

  • اتوماسیون صنعتی

این شرکت همچنین توانایی اجرای انواع اتوماسیون صنعتی به صورت کامل شامل طراحی انواع PLC، طراحی بردهای الکترونیکی دیجیتال و قدرت، طراحی نرم افزار و همچنین نصب و راه اندازی بر اساس نیاز مشتری را دارا می باشد.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
Scroll To Top